Nasza strona dla lepszego działania korzysta z cookies. Rozumiem i akceptuję. Więcej o cookies

"Egzamin zdany za pierwszym razem:)
Gorąco polecam. Pozdrowienia dla całej kadry"

316 Opini o Nauka Jazdy Rondo

Jak do tej pory Nauka Jazdy Rondo nauczyła i wyszkoliła dziesiątki kierowców. Zapoznaj się proszę z ich opiniami. Możesz również zamieścić swoją, aczkolwiek zastrzegamy sobie prawo do ingerencji w treść, jeżeli uznamy ją za niestosowną.

Witam Serdecznie Dziekuje Panu Jurkowi jak dla mnie najlepszy instruktor To była ogromna przyjemność z Panem jeździć. Dziękuje za wszystkie rady i za cierpliwość :-)
Podziękowania również dla Pani Lucynki, która zawsze ze wszystkim pomoże,
Polecam Naukę Jazdy ”RONDO” :-)

Dziękuję całemu personelowi RONDA po jazdach z Panem Tomaszem i Mariuszem udało mi się zdać. Polecam ;)

Oczywiście POLECAM.! Po pierwsze cudowna Pani Lucynka.Bardzo miła i sympatyczna ( zawsze odpowiednio dopasowała godzinki.terminy ) ..Tomasz ( czerwone autko ) dzięki wieeelkie za cierpliwość i wyrozumiałość !! .Za miło spędzony czas !!!
pozdraaawiam :)

Bardzo polecam te szkole.Mila obsługa i profesjonalizm oraz duże zaangażowanie.Podziękowania dla Pana Jurka za spokój i cierpliwe i jasne tlumaczenie zagadnień oraz za pomocne rady i konsekwentnosc;tudzież za poczucie humoru i interesujące rozmowy na różne tematy.Podziękowania także dla wielce sympatycznej Pani Lucynki która zawsze znalazła jakieś godzinki w odpowiednim czasie.

polecam ta szkołe najlepiej ucza w stargardzie po jazdach z Tomkiem odrazu zdalem

Bardzo polecam szkołę jazdy RONDO. Bardzo miła i sympatyczna Pani Lucynka . I oczywiście Pan Jurek któremu dziękuje bardzo za wszystkie jazdy. I dzięki niemu zdałam za 1 ! Bardzo polecam. Będę tęsknić za jazdami. Pozdrawiam :)

Bardzo gorąco polecam szkołę jazdy RONDO. Instruktorzy to profesjonaliści w tej dziedzinie,dziękuję wszystkim, a przede wszystkim podziękowania dla Pana Jureczka ;) za profesjonalną naukę, przyjazną atmosferę oraz anielska cierpliwość;) Dziękuję Pani Lucynce, która jest nie zastąpioną profesjonalistką w swej pracy.
Serdecznie polecam.
Pozdrowienia dla całej kadry SZKOŁY RONDO :-)

Gorąco polecam szkole jazdy, dzięki niej zdalem za pierwszym razem teorie i praktykę. Serdecznie dziękuję za ciekawe wykłady oraz miło spędzony godziny za kółkiem. W szczególności chciałem podziękować Panu Jurkowi za praktyczne rady oraz zawsze spokojne i profesjonalne podejście. Pozdrawiam całą załogę Rondo

Po kilku miesiącach w końcu cieszę się wymarzonym dokumentem :) Serdecznie dziękuję całej kadrze Rondo za przygotowanie do egzaminu, a w szczególnoścci mojemu instruktorowi prowadzącemu – Tomkowi (z Czerwonej Torpedy :) ) oraz panu Jurkowi za jego anielską wręcz cierpliwość. Jazdy z Wami były czystą przyjemnością. Dziękuję także pani Lucynce, która zawsze od progu witała mnie uśmiechem. Polecam szkołę jazdy Rondo!

Z całego serca chciałabym podziękować dwóm najlepszym instruktorom w Stargardzie panu Jurkowi i Tomkowi z czerwonej strzały. Dziękuje za każdą wypowiedzianą radę, miło spędzony czas , przekazaną wiedzę oraz dużą cierpliwość. Także wielkie podziękowania dla pani Lucyny, która zawsze potrafiła znaleźć odpowiednie dla każdego godziny jazd, mimo że nie zawsze było to takie łatwe oraz za okazane serce. Podziękowania należą się również panu Krzyśkowi za miłą atmosferę podczas zajęć teoretycznych a także przekazaną na nich wiedzę. Czas spędzony podczas całego kursu wspominam z radością. Jeżeli nie wiesz jaką szkołę jazdy wybrać POLECAM RONDO.

Witam z całego serca polecam szkołę ”RONDO” Dzięki nim zdałam prawko. Chciałabym bardzo podziękować całej ekipie ,a przede wszystkim panu Jurkowi za cierpliwość i wyrozumiałość i miłą atmosferę POLECAM I pozdrawiam

Serdecznie polecam naukę jazdy Rondo !
Przesympatyczna Pani Lucynka, która pomaga znaleźć odpowiedni termin jazd i zawsze dobrze doradzi. Dziękuje Tomkowi (z czerwonego samochodu) za wszystkie dobre rady-pełen profesjonalizm. A teoria prowadzona przez Pana Krzyśkau to przyjemność.

Polecam szkołę w 100%
Pani Kamila na teorii podaje kodeks drogowy na tacy, krótko, zwięźle i rzeczowo a to wszystko ubrane w świetną i wyluzowaną atmosferę.
Pani Lucynka łamie wszelkie prawa matematyczne, zawsze znajdzie jakieś wolne miejsce, dodatkowe terminy, maksimum zaangażowania!!! Mój instruktor prowadzący pan Jerzy, chodząca kopalnia wiedzy i teoretycznej i praktycznej zarazem, wyrozumiały, cierpliwy i w sposób bardzo przystępny naucza kursantów. Na jazdach z tym człowiekiem nie ma mowy o stresie, w 5 minut rozładowywał napięcie i dalej można było skupić się na jeździe a nie na nerwach. Te wszystkie osoby złożyły się na mój sukces, egzamin państwowy zdany za pierwszym razem!!! Dziękuję i gorąco polecam!!!

Z całego serca dziękuję całej załodze Ronda za świetne przygotowanie mnie do egzaminów państwowych – zarówno teoretycznego jak i praktycznego – oba zdane za pierwszym razem! Szczególne podziękowania dla pana Tomka, dzięki niemu zawsze z uśmiechem przychodziłam na jazdy i te kilka godzin w kochanym czerwonym Hyundaiu zawsze leciało w mgnieniu oka, na każdej jeździe było wesoło i nigdy nie było nudy :D Czysta przyjemność! No i bez pana wszystkich rad i wskazówek na pewno by mi się nie udało – zapamiętam je chyba do końca życia. Dziękuję również pani Lucynce, która zawsze znajdowała dogodne godziny, przez co kurs udało mi się zrobić praktycznie w miesiąc. Dzięki pani Kamili całą teorię mam w najmniejszym palcu. Dziękuję też innym instruktorom z którymi jeździłam, panu Darkowi i panu Jurkowi – mimo, że były to tylko 2-3 godziny, to i tak wyniosłam z nich wiele wskazówek. No a na egzaminie… Wszystko poszło po mojej myśli! Polecam Rondo z czystym sumieniem i aż łezka się w oku kręci, że to już koniec mojej przygody z tą szkołą… :)

Jeżdziłam w różnych szkołach jazdy, ale dopiero po jazdach z Panem Jurkiem zdałam :) Bardzo Panu dziękuję za spokój, profesjonalizm i naukę :) To byłóa ogromna przyjemność z Panem jeżdzić. Pozdrowienia dla Pani Lucyny
Napisz opinię

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress