Nasza strona dla lepszego działania korzysta z cookies. Rozumiem i akceptuję. Więcej o cookies

"Egzamin zdany za pierwszym razem:)
Gorąco polecam. Pozdrowienia dla całej kadry"

316 Opini o Nauka Jazdy Rondo

Jak do tej pory Nauka Jazdy Rondo nauczyła i wyszkoliła dziesiątki kierowców. Zapoznaj się proszę z ich opiniami. Możesz również zamieścić swoją, aczkolwiek zastrzegamy sobie prawo do ingerencji w treść, jeżeli uznamy ją za niestosowną.

Po czterech latach przerwy .2 godz jazdy przed egzaminnie i zdane za pierwszym! Polecam.

Polecam w 100% Moj zdany egzamin to wylaczna zasluga Pana Jureczka. Dziekuje mu na cierpliwosc, za spokoj i opanowanie, bo nie jeden raz powinno mi sie oberwac

Polecam tą szkołę, zajęcia z teorii bardzo ciekawe i na luzie, świetni instruktorzy, szczególnie Tomek w czerwonej bestii, który najlepiej prowadził lekcje praktyki i dużo tłumaczył, egzamin zdany dzięki radom od tego Pana! Bardzo dziękuję za lekcje, pozdrawiam pracowników i życzę samych zdolnych uczniów :D

Egzamin zdany !:D Najlepsza szkoła w Stargardzie ! Wspaniali instruktorzy Szczególnie Pan Tomasz Budzik z anielską cierpliwościa i cennymi radami udzielanymi nawet przez telefon poza godzinami pracy Wspierał duchowo :D Pani Lucynka bardzo Miła kobietka !!! Polecam ! Warto wybrać Tą szkołę :)

Bardzo polecam Szkołę Jazdy RONDO :-) .Profesjonalni instruktorzy,miła atmosfera,świetne wykłady.Dziękuję w szczególności Panu Jurkowi :-) :-) :-) za angielską cierpliwość i wysoką kulturę osobistą,Tomaszowi B.za cenne rady oraz Pani Lucynce za serdeczność.

Super szkoła. Bardzo polecam. Wspaniali instruktorzy,szczególnie Pan Marjusz

Super szkoła.Dzięki wspaniałym instruktorom,a szczególnie Panu Mariuszowi,zdałam egzamin. Instruktorzy są opanowani,spokojni i cierpliwi. Bardzo polecam tę szkołę.Pozdrawiam serdecznie .

Zdalam za drugim razem,polecam ta nauke jazdy,dziekuje Tomek B.polecam dobry nauczyciel,dziekuje wszystkim i pozdrawiam

Bardzo polecam Naukę Jazdy RONDO. Profesjonalni instruktorzy, miła atmosfera.
Dziękuje za profesjonalną naukę i anielską cierpliwość Panu Jurkowi oraz wszystkim instruktorą oraz Pani Lucynce która jest nie zastąpiona w swojej pracy

Jeżeli naprawdę chcesz szybko zdać, to w Rondzie znajdziesz odpowiednie warunki do tego, żeby wszystko poszło gładko i jak należy. Profesjonalne podejście i dobra atmosfera na każdym kroku. Zdobyłem upragniony dokument w ok. półtora miesiąca i przy pierwszym egzaminie. Mawia się, że „dla chcącego nic trudnego”, ale w Rondzie chcącemu będzie na pewno łatwiej. Jednym słowem – polecam!

Egzamin zdany za pierwszym razem serdeczne podziękowania dla całej ekipy szkoły jazdy rondo ale przedewszystkim mojemu instruktorowi Tomaszowi z szarego hyundai za jego cenne rady i cierpliwość .

Polecam max, świetne przygotowanie w teorii jak i w praktyce. Oczywiście bardzo dziękuję pani Lucynie za to, że zawsze wszystko tak szybko załatwiała oraz Tomkowi (z czerwonego auta) – tak na marginesie naprawdę świetny instruktor, jak nie najlepszy – dzięki któremu zdałam i mogę śmigać. :D

w Rondo wykupiłam w sumie 10h jazd przed egzaminem, po długiej przerwie pomiędzy kursem a egzaminem na prawo jazdy. Z czystym sercem mogę polecić tę szkołę. Pani Lucynka, Złota kobieta, zawsze gotowa pomóc i doradzić, jazdy miałam z trzema instruktorami (p. Mariuszem, p. Jurkiem, p. Tomkiem), z których każdy przekazał mi cenne rady, jazda z Nimi była bezstresowa. Szczególnie pomocny był Tomek (szary Hyundai).

Polecam, świetny kurs na prawo jazdy. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników :)

Egzamin zdany. Dzięki wam.Gorąco polecam. Profesjonalna obsluga na każdym kroku
Napisz opinię

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress