Nasza strona dla lepszego działania korzysta z cookies. Rozumiem i akceptuję. Więcej o cookies

„NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ”

Informujemy, że egzamin wewnętrzny zgodnie z Ustawą odnośnie szkolenia i egzaminowania jest przeprowadzany po zrealizowaniu szkolenia czyli po 30 godz. zajęć praktycznych. Dochodzą do nas informacje od kursantów, że w niektórych szkołach egzamin jest przeprowadzany już na 27 – 28 godz. i co za tym idzie oczywiście egzamin jest niezdany. Osoba szkolona traci godziny a co za tym idzie i pieniądze. Ponowny egzamin jest płatny czyli koszty rosną. Ponadto kursant powinien najpierw zdać egzamin wewnętrzny teoretyczny a następnie praktyczny, a z tym też jest odwrotnie.
Osoby szukające ośrodka szkolenia często sugerują się ceną za kurs- np. Promocja 200zł taniej za szkolenie. Następnie zliczając stratne godziny i kilkakrotnie niezdany egzamin wewnętrzny okazuje się, że kurs tzw.promocyjny kosztuje 1800zł lub więcej.
PAMIĘTAJ – jesli masz do czynienia z taką sytuacją w Ośrodku, w którym odbywasz szkolenie zgłoś zaistniałą sytuację do Starostwa – Wydział Komunikacji w Stargardzie, gdyż nie jest to zgodne z przepisami.
W razie pytań służymy pomocą:)

Napisz opinię

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress